Evropské dotace a jak číst ve výzvách pro podávání EU projektů?

Závěr minulého roku a start letošního jsem měl hodně hektický, a tak mám menší prodlevu v psaní příspěvků na tento blog. Začínáme ale zostra, a zvu všechny, kteří chtějí získat evropské dotace, na webinář o tom, jak číst ve výzvách na podávání EU projektů.

Kdo se o nějakou dotaci někdy pokoušel, tak to zná. Podíváte se na web odpovídajícího operačního programu, zaujme vás název nějaké výzvy, tu si stáhnete a najednou to na vás vyplivne několik stránek textu s prapodivnými výrazy.

Co je pro vás v této změti důležité? Na co se podívat jako první a co je možné přeskočit? Jak poznáte, kdy má smysl číst dál a kdy hledat další informace v přílohách a dalších dokumentech? Na všechny tyto a mnohé další dotazy budu odpovídat na webináři ve čtvrtek 26. 1. od 13:00 SEČ.

Uvažujete aktuálně o projektu do nějaké výzvy? Napište odkaz na tuto výzvu níže do pole na komentář a můžeme na webináři probrat třeba zrovna tuto „vaši“. Chtěl bych podrobně projít jednu dotační výzvu pro investiční EU projekt a jednu výzvu pro podávání dotací pro neinvestiční evropský projekt.

Níže do komentáře můžete také již nyní posílat své dotazy k výzvám na podávání projektů, na které pak v průběhu webináře odpovím. Další dotazy budete moci podávat i v průběhu webináře formou chatovacího okna.

A co je na tom nejhezčí? Webinář je zcela zdarma. Takže i pokud vás evropské dotace nezajímají a jen byste chtěli vidět, jak takový webinář vypadá, nebo byste jen chtěli vidět provozovatele tohoto blogu naživo, tak se také přihlaste. 😉 Každý je vítán!

Přihlašujte se na webinář „Jak správně číst ve výzvách pro podávání EU projektůzde.

 

1355 zobrazení celkem 1 zobrazení dnes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *